Vandentiekis

Vandeniui iš gręžinio paimti ir perduoti vartotojui montuojama vandens pakėlimo įranga. Priklausomai nuo reikiamo vandens kiekio ir vandens lygio gręžinyje parenkama siurblio markė.

Vandens pakėlimo įrangos yra 2 tipų:

  1. hidroforinė sistema: sudaryta iš pagrindinių dalių: gilumino siurblio (montuojamas gręžinyje), vandentiekio vamzdžio, lyno (siurbliui), kabelio siurbliui (4 gyslų), hidroforo (slėginis indas), slėgio relės, monometro, penkiašakio, adapterio (sujungia vertikalią vandentiekio trasą su horizontalia), pulto (siurbliui).
  2. dažnio keitiklio sistema: sudaryta iš pagrindinių dalių: gilumino siurblio (montuojamas gręžinyje), vandentiekio vamzdžio, lyno (siurbliui), kabelio siurbliui (4 gyslų), hidroforo (slėginis indas), dažnio keitiklio, slėgio daviklio, monometro, penkiašakio, adapterio (sujungia vertikalią vandentiekio trasą su horizontalia) ir pulto (siurbliui).

Dažnio keitiklio sistema palyginti su hidroforine yra brangesnė, tačiau jos privalumas tas, kad tolygiau paleidžia siurblį ir leidžia išvengti hidraulinių smūgių vandentiekio sistemoje.

Vandentiekio trasa nuo gręžinio iki pastato (ų) klojama ne mažesniame kaip 1,5 m gylyje (išskyrus vietas po pastatais).

Tais atvejais, kuomet vartotojų yra keletas arba, kai nėra vietos vandentiekio įrangai sumontuoti pastate, virš gręžinio galima montuoti požeminę gelžbetonio žiedų siurblinę. Siurblinėje montuojamas hidroforas, monometras, penkiašakis, siurblio valdymo pultas, slėgio relė, elektros ir vandens skaitikliai. Tuo atveju, jei montuojama dažnio keitiklio sistema vietoj pulto ir slėgio relės montuojamas dažnio keitiklis ir slėgio daviklis. Požeminės gelžbetonio žiedų siurblinės nerekomenduojame statyti tais atvejais, kai yra žinoma, kad sklype vyrauja aukštas gruntinio vandens lygis.

Vandens pakėlimo įranga

Susisiekite jau dabar!

X