Apie mus

Mes galime parengti bei suderinti vandens gręžinių, nuotekų valymo sistemų ir geoterminių šildymo sistemų projektus, parinkti gręžinio konstrukciją, pasiūlyti nuotekų tvarkymo būdus, įregistruoti gręžinį Lietuvos geologijos tarnyboje ir kt.

Palyginus neseniai įsteigta įmonė savo gretose turi didelę patirtį įgijusius darbininkus, kas leidžia kokybiškai atlikti visus darbus. Darbuotojai turi galimybę tobulinti savo įgūdžius užsienyje tam, kad taptų savo srities profesionalais ir patenkintų visus Jūsų lūkesčius.

Šiais laikais vis daugiau žmonių nori turėti nuosavą vandens gręžinį prie savo namo, kotedžo arba sodo namelio. Norėdami gerti tikrai kokybišką geriamąjį vandenį, galite kreiptis į mūsų įmonę, kuri gali atlikti grunto tyrimus, parinkti vietą ir išgręžti gręžinį, atitinkantį Jūsų poreikius ir Lietuvoje galiojančius reikalavimus. Mūsų kvalifikuoti specialistai, remdamiesi sukaupta informacija ir naudodami pažangias technologijas, gali pasiekti sluoksnius, kuriuose randamas švarus ir tyras vanduo.

Leidimai ir pažymėjimai

X